Kalendarz imprez

 

 

 

 

Termin

 

Miejsce

Nazwa imprezy

04.03. Poznań MP na ergometrach kajakowych
07-08.04. Poznań Otwarcie Sezonu Kajakowego
12-15.04. Barcelona/ ESP Kwalifikacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich
14.04. Nowe Chechło Regaty Otwarcia Sezonu – Konsultacje KW
20-22.04. Wałcz Konsultacja Szkoleniowa Juniorów
27-29.04. Wałcz 2 Puchar Polski - Zawody Konsultacyjne Seniorów
29.04. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina”
01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
04-06.05. Brandenburg/ GER Regaty Międzynarodowe Juniorów
05.05. Białystok V Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
05.05. Gorzów Wielkopolski "Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego"
06.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
12.05. Poznań Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
i Mistrzostwa Miasta Poznania
18-20.05. Szeged/ HUN ICF Canoe Sprint World Cup I
19-20.05. Sztum 34 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski
25-27.05. Duisburg/ GER ICF Canoe Sprint World Cup II
26.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
26.05. Opole Mistrzostwa Opola
26.05. Wałcz Regaty Kajakowe 37 Memoriał K. Góreckiego i 18 Memoriał M. Matłoki
01-03.06. Piestany/ SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów
02.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
08-10.06 Belgrad/ SRB Mistrzostwa Europy Seniorów
08-10.06. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów
15-16.06. Wolsztyn XVIII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS, Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie
16.06. Wolsztyn Ogólnopolskie Zawody Kajakowe, Dni Wolsztyna. Ranking Młodzików WZKaj
16.06. Lublin 12 Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka
17.06. Gorzów Wlkp. XXVIII Memoriał Tadeusza Hryckiewiczai III Memoriał Jerzego Krajewskiego
23.06. Sztum XXXII Memoriał  Jana Raabe – Międzynarodowe Regaty Kajakowe
23.06. Kalisz Memoriał  Tadeusza Pasika
24.06. Katowice Mistrzostwa Śląska – Sprint
24.06. Katowice Festiwal Sportów Wodnych o Puchar Katowic
30.06. Sieradz Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradza
w Kajakarstwie Klasycznym
28.6-01.07. Auronzo/ ITA Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżówki (U23)
06-08.07. Metkovic/ CRO Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym
05-07.07. Poznań 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacyjne Seniorów
07.07. Poznań Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im Rafała Piszcza
27-29.07 Plovdiv/ BUL Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżówki (U23)
3-5.08. Bydgoszcz 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) i MP Młodzików
10-12.08. Szolnok/ HUN Akademickie Mistrzostwa Świata
09-12.08 Poznań 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i Mistrzostwa Polski Juniorów
23-26.08. Montemor
o Velho/ POR
Mistrzostwa Świata Seniorów
01.09. Poznań IV Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
IV Piknik Poznańskich Olimpijczyków
Ranking Młodzików WZKaj
01.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji 2018
07-09.09. Prado Villa Verde/ POR Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
08-09.09 Wałcz Mistrzostwa Polski Masters
08.09. Rokietnica Błyskawica Open
13-16.09. Szolnog/HUN Akademickie Mistrzostwa Świata
14-16.09 Piestany/ SVK Turniej Nadziei Olimpijskich
14-16.09 Gorzów Wlkp. 32 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
22.09. Poznań Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików– Strefa A
22.09. Poznań Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego
22.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
29.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
30.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
06.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
07.10. Katowice M.R.Kaj – Puchar Polski Południowej
11-14.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
19-21.10 Wałcz Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Juniorów
26-28.10. Wałcz Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Seniorów
16-18.11 do ustalenia Konferencja trenerów kajakarstwa klasycznego
24-25.11. Wolsztyn Konferencja trenerów parakajakarstwa
01-02.12. do ustalenia
Konferencja sędziów kajakarstwa klasycznego

 

 

 

 

2011. Custom text here
By: Joomla Free Templates