PUCHAR NOGATU MALBORK

3 czerwca 2018

nietypowo bo w niedzielę odbyły się Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu w Malborku.
Zawody te odbywają się co toku  jako Memoriał Józefa Wiatra  byłego działacza sekcji kajakowych w różnych klubach naszego województwa. Pogoda dopisała dzień był słoneczny , ciepły co ucieszyło uczestników regat , bo zazwyczaj kajakarze mają inną pogodę , pada deszcz i jest zimno. Zawody odbyły się sprawnie rozegrano dużo biegów prawie we wszystkich kategoriach wiekowych. Przyjechały Kluby z innych województw , więc było ciekawie. Jak  to na zawodach wyniki nie zawsze można było przewidzieć , jedni startowali lepiej inni gorzej ale ważne że mogli się pościgać sprawdzić swoją formę sportową . Oto wyniki jakie osiągnęli nasi zawodnicy:

Młodziczki k 1  200 m  3 mce.  Lis Zuzanna  5 mce. Kondej  Aleksandra

K 1  500 m 3 mce  Kondej Aleksandra  Lis  Zuzanna  - wywrotka

Kanadyjki kobiet Open  c 1  200 m  i  c 1 500 m. 3 mce  Monkielewicz  Paulina

Juniorzy starsi  k1 200 m 6 mce Ostrowski Wojciech k1  500 m  7 mce k2  500 m  2 mce

Młodzicy  k1 200 m  7 mce Bilyi Maksym k 1  500 m 4 mce

Juniorki starsze  k1 200 m  1 mce  Nowakowska Weronika  k1 500 m  1 mce

Dzieci chłopcy  k1 500m 1 mce  Dzwonkowski  Tymoteusz

Młodzicy  2005  k1 500 m  9 mce  Mickiewicz Igor

Gratuluję wyników życzę sukcesów i zapraszam na treningi,         M.S.

2011. Custom text here
By: Joomla Free Templates