ZŁOTO - SREBRO - BRĄZ

Takie kolory medali zdobyła

 Sandra Ostrowska na Mistrzostwach Polski Juniorów w kajakarstwie.

Zawody odbyły się w dniach 03 – 06.2017 w Bydgoszczy. Sandra startowała w trzech konkurencjach

W każdej zakwalifikowała się do finału i zdobyła medal. W konkurencji K1  -  500 m zdobyła srebrny medal , w K1  -  200 m  brązowy i w K1  5000 m złoty i upragniony tytuł  Mistrzyni Polski.. Konkurencja była  bardzo mocna  , nasze  juniorki zdobywały  w tym roku medale na Mistrzostwach Świata i Europy, jak wiadomo  Sandra również zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy płynąc w osadzie K 4  500 m i to właśnie te dziewczyny rywalizowały ze sobą o medale Mistrzostw  Polski. Duże GRATULACJE za dobry wynik i życzymy dalszych sukcesów . Niedługo start w Pucharze Nadziei Olimpijskich trzymamy kciuki i  życzymy jak najlepszych osiągnięć. W tym samym czasie i miejscu rozgrywane były biegi Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży , czyli Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Tutaj nie było  już tak miło , nasza dwójka w składzie Michalina Dmowska i Weronika Nowakowska zajęły w K 2 – 500 m. 9 miejsce i w k2 – 3000 m. 5 miejsce .Przypomnę że jest dwójka Mistrzyń Polski w maratonie w tym roku zdobyły ten tytuł w Gorzowie , więc można było oczekiwać lepszego wyniku. Ale w sporcie niestety nic nie jest dane na zawsze , trzeba trenować a jak zdobywa się medal to trzeba jeszcze bardziej trenować wynik zobowiązuje w przeciwnym razie jest rozczarowanie. Startowała jeszcze Natalia Truszkowska w Juniorkach i Wojciech Ostrowski w Juniorach Młodszych , ale nie zakwalifikowali się do finałów.

                                                                                                                                                   MS

Więcej zdjęć KLIKNIJ

2011. Custom text here
By: Joomla Free Templates