MISTRZOSTWA ŚWIATA W KAJAKARSTWIE KLASYCZNYM

Wałcz 19.07.2017  odbyła się uroczystość

 wręczenia nominacji zawodników powołanych do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i U - 23 , które odbędą się w Rumuni w Miejscowości Pitesti w dniach 27-30.07.2017.

W tym zacnym gronie znalazło się dwoje zawodników naszego Klubu. Sandra Ostrowska  w reprezentacji Juniorek  i Ksawery Hajdamowicz. Już w kategorii U – 23.  Nei są to pierwsze powołania tych zawodników na imprezy rangi Mistrzostwa  Świata i Europy. Nie dawno pisaliśmy  o wynikach z Mistrzostw Europy . Bardzo to cieszy  że mamy takich zawodników w naszym Klubie .Trzymamy kciuki za występ na torze regatowym  i życzymy sukcesów.

                                                                                                                                                           MS

2011. Custom text here
By: Joomla Free Templates