Mistrzostwa Województwa Pomorskiego.

W dniu 1.07.2017 w Malborku

 

 odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kajakarstwie. Klub nasz zdobył 2 tytuły Mistrza Województwa  3 Vice Mistrzostwa i jedno III miejsce. Po wielu latach w zawodach wziął udział  Ksawery Hajdamowicz już jako senior pierwszy rok .Przerwa w szkoleniu kadrowym /obozy/ pozwoliły na start, który przydał się jako sprawdzian formy przed obozem kadry. Ksawery wygrał wyścig k1 500 m i k1  1000 m. w kategorii senior. Michalina  Dmowska  była dwa razy druga k1 500 m i k1 1000 m . w kategorii Juniorka Młodsza .Tutaj trochę małe zaskoczenie na minus ale taki jest sport inni też trenują .Drugie miejsce zajął Tymoteusz Dzwonkowski w k1 500 m w kategorii   dzieci chłopcy rocznik 2006 ,syn trenera klubowego w swojej zaczynającej się karierze zawodnika stanął po raz pierwszy  na podium dla medalistów , myślę że mu się spodobało , i będą następne . III miejsce i brązowy medal dorzucił Wojciech Ostrowski w k1 1000 m w kategorii Junior Młodszy. To był dobry występ Wojtka dawno nie stał już na pudle więc gratulacje . Gratulacje i podziękowanie zawodnikom i opiekunom.  

                                                         MS.

 

2011. Custom text here
By: Joomla Free Templates